Lajme

Sarandë, Ndalohet 31-vjeçari

Nga specialistët për H etimin e K rimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë janë referuar materialet në Prokurori dhe po punohet për kapjen e shtetasit E. S., 31 vjeç banues në Sarandë, pasi një shtetase e m itur 16 vjeçe ka bërë kallëzim se ky shtetas ka kryer m arrëd hënie s eks uale me d hunë me të. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë dhe Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Sarandë, për v eprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: