Lajme

Emri, Sarandë/ Ndalohet efektivi i “Shqiponjave”

Një efektiv i forcave “Shqiponja” në Sarandë është ndaluar për shkak se ka dyshime se ai merrej me t rafik të l ëndëve n arkotike. Mësohet se efektivi i ndalua është  Lavdosh Meta, 38 vjeç, banues në Sarandë.

Ndërkohë po hetohet nëse ka persona të tjerë të përfshirë në këtë akuzë që është ngritur ndaj efektivit të “Shqiponjave”. Operacioni në fjalë është organizuar nga Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit si dhe nga SHÇBA.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: