Lajme

Sarandë, Rrahu nënën e tij, vihet në pranga 35-vjeçari

Një 35-vjeçar është arrestuar nga “blutë” e Sarandës për shkak se akuzohet për dhunë në familje.

Sipas policisë i arrestuari K.K, ka dhunuar nënën e tij në lagjen nr.1 të qytetit bregdetar dhe për këtë arsye ai është vënë në pranga.

Njoftimi i policisë: Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje”, shtetasin K. K., 35 vjeç, banues në lagjen nr.1, Sarandë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close