Lajme

Sarandë, shkrumbohen dy makina në një servis, dyshimet e policisë

Dy automjete janë shkrumbuar në një servis në Sarandë. Ngjarja ndodhi te Ura e Gajdarit.  Zjarrfikësja dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes. Mësohet se servisi i çmontonte mjetet për skrap. Nga të dhënat e deritanishme, ka dyshime se ngjarja është aksidentale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: