Lajme

Sarandë. Turisti hollandez gjendet pa jetë në ballkonin e baneses së tij

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në qytetin e Sarandës. Turisti hollandez gjendet pa jetë në ballkonin e baneses së tij. Biznesmeni hollandez u gjet nga bashkëshortja e tij në rrugën 5 . Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes , ai ishte dhe pronar i një hoteli në qytetin bregdetar . Ai jetonte prej 10 vitesh në qytetin e Sarandës dhe njihej për kujdesin e tij për shpendët dhe qentë. Policia ndodhet në vendngjarje

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close