Lajme

Sarandë,Digjet gjatë natës “Benz-i”

Një makinë është d jegur pothuajse plotësisht, gjatë natës së kaluar, në Sarandë. Mjeti tip “Benz”, me targë SR 6605 B, ndodhej i parkuar përpara një biznesi, në fshatin Gjashtë të Sarandës, kur ka s hpërthyer në flakë.

Nuk dihen ende shkaqet e djegies së mjetit, por policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po h eton për të zbardhur të vërtetën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: