fbpx
Lajme

Sarandë,Ndodhi pak më parë

74-vjeçari me inicialet V. T., banor i fshatit Metoq, bashkia Sarandë, është transportuar nga familjarët e tij në urgjencën ‘Stefan Mekshi’ në Sarandë, pasi ka tentuar që të vetë h elmohet.

Sipas bluzave të bardha 74-vjeçari dyshohet të ketë konsumuar fo stoksinë dhe për rrjedhojë situata e tij, edhe pse ndihma mjekësore është e pandërprere, është kritike për jetën. Specialistë të hetimit ndodhen në spital dhe janë duke marrë në pyetje familjarët për të zbardhur shkakun se pse 74-vjeçari ka tentuar t’i japë fund jetës duke u vet ëh elmuar.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button