Lajme

Shantazhonte 18-vjeçaren, arrestohet në flagrancë i riu nga Bulqiza

Një 24-vjeçar ka rënë në pranga të policisë pasi është kapur në flagrancë duke përndjekur një 18-vjeçare në Bulqizë. Burimet zyrtare bëjnë me dije se i riu i identifikuar me inicialet E.T shantazhonte dhe përndiqte në mënyrë të vazhdueshme 18-vjeçare.

Njoftimi i policisë: Bulqizë/ Përndiqte dhe shantazhonte një shtetase, arrestohet në flagrancë nga policia. Nga Specialistët  për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Bulqizë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit  E. T., 24 vjeç, banues në Bulqizë, për veprën penale “Përndjekja”. Arrestimi i tij u bë pasi  në mënyrë të përsëritur ka shantazhuar dhe përndjekur  një 18-vjeçare. Materialet procedurale në ngarkim të shtetasve të lartëpërmendur  i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Dibër për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: