Lajme

SHBA\ Varka shpërthen në flakë, çifti u shpëton jetën 2 turistëve

Një tragjedi është shmangur në SHBA.  Dy persona në Traverse Bay, Michigan, u hodhën në ujë pasi varka e tyre shpërtheu në flakë.

Ishte alarmi që fatmirësisht dha në kohë një çift që lundronte aty pranë që u shpëtoi jetën. Çifti u kërkoi të hidheshin në ujë kur flakët u shtuan dhe kishin frikë se varka mund të shpërthente.

Ata gjithashtu ishte në gjendje të nxirrte skafistët e bllokuar në mënyrë të sigurt nga uji.

Një mjet i emergjencës ka shkuar më vonë në vendngjarje dhe ka shuar zjarrin.

Një mjet i emergjencës ka shkuar më vonë në vendngjarje dhe ka shuar zjarrin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close