Lajme

Shembet muri mbrojtës në rrugën “Uji i Ftohtë” në Vlorë, bllokohet qarkullimi i mjeteve në një korsi

Këtë të premte është shembur muri mbrojtës në krah të rrugës kryesore në zonën e “Ujit të Ftohtë” në Vlorë.

Për pasojë rruga është bllokuar për disa orë. Ndërkohë tani ajo kalohet vetëm në njërën korsi.

Mësohet se muri ka rënë gjatë natës dhe rrezikon të shembet edhe pjesa tjetër. Situata mbetet e rrezikshme për makinat që qarkullojnë në zonë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close