Lajme

Shembet tarraca e banesës në Qerret, dy persona mbeten nën rrënoja

Dy persona kanë mbetur nën rrënoja pas shembjes së një tarrace në fshatin Katund i Ri në Qerret.

Policia dhe shërbimet zjarrfikëse kanë shkuar në vendngjarje.

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e dy personave që kanë mbetur nën rrënoja.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close