Lajme

Shembje masive gurësh në Librazhd, shpëtojnë për mrekulli makinat

Një shembje masive ka ndodhur ditën e sotme në një aks rrugor në Librazhd.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se shembja ka ndodhur te vendi i quajtur “Guri i Rezit”. Nga fotot dallohet rruga e bllokuar plotësisht, si dhe shkëmbinjtë e mëdhenj që kanë rënë nga shpati i malit.

Për fat të mirë, gjatë momentit të shembjes nuk ka patur makina në qarkullim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close