Lajme

Sherr për një djalë, vajzat vlonjate shoqërohen duke qarë për në komisariat

Dy vajza në Vlorë janë shoqëruar për në komisariat ditën e sotme. Ato kanë pasur një konfrontim për një djalë dhe për pasojë kanë përfunduar në polici.

Në video, duhet se një nga vajzat shoqërohet nga tre efektivë ndërsa mban kokën ulur dhe nuk i ndal lotët për asnjë moment. Mbetet e paqartë se si ka nisur sherri dhe çfarë ka ndodhur mes vlonjateve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close