Lajme

Sherr mes çiftit shqiptar, burrë e grua përfundojnë në spital për Vit të Ri

Burre e grua nuk e kanë pritur mirë Vitin e Ri. Ata pas një mosmarrëveshje dje rreth orës 11:00, goditën njëri tjetrin.

Çifti nga Kosova përfunduan në spital dhe më pas në polici.

Ata po merren në pyetje nga policia. Ende nuk dihet shkaku i sherrit mes tyre. Ngjarja ka ndodhur në Prishtinë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: