Lajme

Sherr mes shqiptarëve në Greqi, babë e bir përfundojnë në spital

Një sherr mes disa shqiptarëve ka  ndodhur në Selanik, Greqi. Si pasojë dy persona, përkatësish babë e bir, kanë përfunduar në spital.

Sipas medieve greke, policia ka identifikuar dy autorët e plagosjes së tyre dhe më pas i ka shoqëruar në komisariat për t’i marrë në pyetje.

Ndërkohë vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, si dhe shkaqet e konfliktit mes tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close