Lajme

Sherr mes të miturve në shkollën e Paskuqanit, 15-vjeçari godet me thikë bashkëmoshatarin

Një konkift mes të miturve në shkollën ‘Jashar Hoxha’ në Paskuqan ka agravuar në përdorimin e armëve të ftohta.

Pas konfliktit një 15-vjeçar ka goditur me thikë bashkëmoshatarin e tij. Për pasojë, adoleshenti është plagosur dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve. Autori është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close