fbpx
Lajme

Sherr mes të rinjve në Vlorë

Sherr gjatë nates mes të rinjve, mbërrin në spital një i plagosur me mjete prerëse. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.30 të mëngjesit në rrugën Transballkanike.

I lënduari i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale. Policia pritet që të marrë dëshminë e të plagosurit për të zbardhur shkaqet dhe identifikuar autorët.

Lajmi në përditësim…

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button