Lajme

Sherr mes tre personave në Tiranë, plagosen dy vëllezër. Detajet e para nga policia

Dy persona, vëllezër kanë mbetur të plagosur në kryeqytet këtë të shtunë pasi janë përfshirë në një sherr me një person që i ka qëlluar me mjet shpues. Mësohet se autori është i paidentifikuar.

Si pasojë e konfliktit, dy vëllezërit janë dëmtuar dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Më datë 11.03.2023, në rrugën “Gavrli D’Ara”, shtetasit A. K., dhe A. K., (vëllezër), janë konfliktuar me një shtetas ende të paidentifikuar, i cili dyshohet se i ka goditur me mjet shpues.

Si pasojë e konfliktit, dy vëllezërit janë dëmtuar dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Punohet për identifikimin e kapjen e autorit.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close