Lajme

Sherr në familje, vëllai dhunon vëllanë dhe bashkëshorten e tij

Një 42-vjeçar nga Lushnja është vënë në pranga pasi dyshohet se ka dhunuar fizikisht vëllain dhe bashkëshorten e tij. Kështu, sipas Policisë, në pranga ka rënë shtetasi me iniciale T.D. Grupi hetimor ndërkohë ka nisur punën për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.

Njoftimi i Policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Lushnjë arrestuan në flagrancë shtetasin T. D., 42 vjeç, banues në Lushnjë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj vëllait dhe bashkëshortes së vëllait. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close