Lajme

Sherr për tokat me njeri-tjetrin babai dhe vëllezërit

Babai dhe 4 djemtë e tij u p lagosën gjatë një përleshjeje për çështje toke në Mardin të Turqisë. Mediat raportojnë se ngjarja e rëndë ndodhi për shkak se të afërmit po grindeshin për një copë tokë, por situata u rëndua duke çuar në përdorimin e a rmëve, përcjell abcnews.al.

Fillimisht njëri prej personave të përfshirë i p ërplasi të tjerët me makinë, ndërsa më pas u nxorrën edhe a rmët e zjarrit. Gjithçka është filmuar nga kamerat e sigurisë, por për fat të mire askush nuk ka v dekur edhe pse pamjet janë të f rikshme. /abcnews.al

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close