Lajme

Sherri në Tiranë, 36-vjeçari rreh me grushte një person

Një sherr është shënuar mbrëmjen e djeshme në Tiranë, ku dy persona janë dhunuar me grushta.

Bëhet me dije se shtetasi A. H., 36 vjeç mbrëmjen e sotme, rreth orës 21:00, në Kashar, për motive të dobëta, është konfliktuar dhe ka goditur me grushte shtetasin A. H., 34 vjeç, banues në Kashar.

Tiranë/Informacion paraprak

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 6 referuan materialet në Prokurori ku nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin A. H., 36 vjeç, banues në Kashar.

Shtetasi A. H., mbrëmjen e sotme, rreth orës 21:00, në Kashar, për motive të dobëta, është konfliktuar dhe ka goditur me grushte shtetasin A. H., 34 vjeç, banues në Kashar.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit  Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale, për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close