Lajme

Shikoni momentin kur autori largohet i qetë sikur nuk ka ndodhur asgjë nga Farmacia në Tiranë (Video)

Gazetarja Klodiana Lala siguron për BalkanWeb video-ekskluzive nga momentet pas grabitjes së farmacisë tek shkolla ”Sami Frashëri” në Tiranë. Autori i veshur sportiv me bluzë gri dhe maskë të zezë largohet shumë i qetë, pa nxituar. Ai kërcënoi më parë punonjësen e farmacisë duke i marrë xhiron ditore.

Dyshohet se autori është i njëjti person që kreu dhe grabitjen në rrugën “Bardhyl” të Kredo.al dhe grabitjen e një farmacie tjetër në rrugën “Zhan D’ark”, ngjarje të ndodhura më 23 dhe 21 janar të këtij muaji.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close