fbpx
Lajme

SHIKONI PAMJET/ Vlonjat kujdes me portofolët në spi.tale

Tashmë në spitalet shqiptare do na duhet të ruhemi edhe nga hajdutët. Dy persona kanë rënë sot në pranga pasi vidhni portofola sistematikisht në qytetin bregdetar të Vlorës.

Arjan Telo dhe Edmond Pecollari të cilët janë arrestuar me akuzën e vjedhjes në mënyrë të përsëritur të disa shtetasve.

Policia ka bërë publike edhe videon e mëposhtme e cila dokumenton vjedhjet e kryera nga dy të arrestuarit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button