Lajme

Shikoni si policët sulmojnë Sali Berishën me gaz (Video)

Momente skandaloze përballë selisë së PD-së, ku policia ka sulmuar me gaz liderin historik të demokratëve, Sali Berisha.

Ndërsa ishin duke ecur në urën përballë selisë së PD-së, policët e forcave speciale kanë sulmuar me gaz dhe s’praj liderin historik të demokratëve në mënyrë tinëzare.

Ndiqni pamjet:

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close