fbpx
Lajme

Shikoni si shqiptari modifikoi bagazhin dhe sedijlet

Një shqiptar, identiteti i të cilit ende nuk është bërë i ditur, është arrestuar nga policia greke pasi në makinën e tij u gjendën rreth 60 kg lëndë narkotike kanabis sativa. Automjeti i ndaluar në Kompoti, Artë, ishte i përshtatur me vende të posaçme për fshehjen e dr.ogës.

Policia greke raporton se në bagazh dhe sediljet e pasme, u gjetën dhe u sekuestruan 51 pako me 59 kg 100 gram ma.rijuanë. U gjetën litarë që shërbenin për nxjerrjen e pakove me drogë nga vendet e fshehura. U sekuestruan 10 pilula dhe 2 celularë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button