Lajme

Shkaktoi aksidentin me 5 viktima, 22-vjeçarja transportohet në burgun e grave

Masën ”burg pa afat” ka dhënë sot Gjykata për 22 vjeçaren Rexhina Celhaga, e cila shkaktoi aksidentin tragjik me 5 vi ktima, të enjten e kaluar, në aksin rrugor Gjirokastër-Sarandë, në vendin e quajtur Qafë-Muzinë.

Si pasojë e a ksidentit mbetën të p lagosur edhe 4 persona, përfshirë këtu dhe vete Celhagën.

E reja ishte duke drejtuar mjetin tip ”Land Rover” në momentin e përplasjes fatale me furgonin e linjës Tiranë- Sarandë. Celhaga është transportuar në ambientet bu rgut të grave në Tiranë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: