Lajme

Shkarkimi i ish-shefit të Komisariatit të Pukës , emërohet drejtuesi i ri!

Fiqiri Dani është emëruar shefi i Komisariatit të Pukës ditën e sotme. Ai zëvendëson në këtë detyrë Pjerin Lazrin i cili u shkarkua pak ditë më parë pasi dyshohet se dhunoi një qyterar.

Më herët Dani ka mbajtur postin e shefit të Rendit në qytetin e Dibrës. Shkarkimi i Pjerin Lazrit u firmos pak ditë më parë nga Muhamet Rrumbullaku pasi u denoncua në media duke dhunuar dhe kërcënuar një qytetar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close