Lajme

‘Shkeli’ lejen dhe ndërtoi një mur rrethues në autostradën Fier-Vlorë, IKMT e shemb

IKMT ka prishur një mur rrethues të një objekti në ndërtim e sipër në autostradën Fier-Vlorë në afërsi të Novoselës.

Sipas informacionit, ndërtuesi i këtij objekti kishte dalë jashtë lejes duke devijuar, çka bëri që sot që IKMT, shoqëruar edhe nga policia të niste shembjen e murit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: