Lajme

Shkelma dhe kapje për flokësh, sherr masiv mes vajzave në qendër të Fierit

Një grup vajzash janë përfshirë në një konflikt të dhunshëm mes tyre. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të qendrës së Fierit.

Nga pamjet e publikuara nga JOQ, shihen se disa vajza zihen mes tyre duke u kapur për flokësh e madje njëra prej tyre dallohet edhe duke goditur vajzën tjetër me shkelm.

Nuk i dihet se cili ka qenë shkaku i sherrit mes vajzave, teksa kanë lënë dhe imazhin e keq për qytetarët.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close