Lajme

Shkodër/ “Benz-i” bëhet ‘përshesh’, doli nga rruga dhe u përplas me murin

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në mesnatë në qytetin e Shkodrës. Mësohet se një mjet tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke u përplasur me një mur.

Për fat të mirë aksidenti nuk ka sjellë viktima apo të lënduar, por vetëm dëme në materiale. Pas përplasjes së fortë, makina është shkatërruar totalisht. Në mjet ndodhej shoferi dhe një pasagjer, identiteti i të cilëve nuk është bërë i ditur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close