Lajme

Shkodër, Ka ndodhur sot

Ardjan Narkaj është 52 vjeçari i p lagosur me a rmë z jarri mëngjesin e sotëm në qytetin e Shkodrës, ndërkohë që bëhet me dije se ai është p lagosur nga forcat RENEA gjatë operacionit pë arrestimin e tij.

Narkaj është një person i shpallur në kërkim, pasi është autori i një v rasjeje të dyfishtë të ndodhur në viti 2008 në Malësinë e Madhe. Ngjarja ndodhi në fshatin Bratosh, ku v iktimë mbetën Tonin Ulaj dhe Gjergj Shota.

K rimi i dyfishtë ndodhi gjatë kohës kur dy vi ktimat ishin persona të shpallur në kërkim nga Policia. Mësohet se Ardjan Narkaj ka marrë 3 plumba, në kofshë, gjoks dhe parakrah, ndërkohë që ndodhet i shtruar në spitalin e Traumës në gjendje të rëndë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: