Lajme

Shkodër, makina fluturon nga rruga dhe përfundon e përmbysur jashtë saj

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër-Koplik, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në anë të saj. Si pasojë e aksidentit është plagosur rëndë drejtuesi i mjetit, i cili është transportuar me urgjencë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close