Lajme

Shkodër-Malësi e Madhe, makina përplas drejtuesin e motorçikletës

Një aksident me pasojë vdekjen e drejtuesit të motorçikletës ka ndodhur në aksin Shkodër – Malësi e Madhe në fshatin Shtoj. Mësohet se makina është përplasur me motorçikletën. Ende nuk është bërë i ditur identiteti i viktimës pasi nuk pasur mjet identifikimi me vete. Policia është nisur në vendngjarje dhe po heton mbi shkaqet e aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: