Lajme

Shkodër, plagoset me thikë 30-vjeçari, kapet autori

Shkodër/ Informacion paraprak,  Më datë 04.09.2021, rreth orës 22:20, në pedonalen pranë Urës së Bunës gjatë një konflikti të çastit, shtetasi Q.M.,25 vjeç ka plagosur me një mjet prerës t hikë shtetasin Ç.T. 30 vjeç I dëmtuari ndodhet në Spitalin Rajonal Shkodër, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Shërbimet e Policisë kanë bërë të mundur kapjen e autorit dhe shoqërimin e tij në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: