Lajme

Shkodër, shkoi për t’u larë me familjen, mbytet në lumin Buna 7-vjeçarja

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Shkodër. Një vajzë 7 vjeçe është mbytur në ujërat e lumit Buna, në afërsi të fshatit Oblikë. Lajmi konfirmohet për“BalkanWeb” nga gazetari Senad Nikshiqi. Raportohet se vogëlushja ishte duke u larë me familjarët, ku papritur është mbytur në lumë. Policia ndodhet në vendngjarje dhe heton të gjithë dinamikën e saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: