Lajme

Shkoi në Angli me vizë studentore/ 3 vite burg 22-vjeçarit shqiptar, u kap duke shpërndarë kokainë

Një 22-vjeçar shqiptar, i arrestuar në Londër për drogë, është dënuar me tre vite burg.

Jasin Darsi rezultoi se shpërndante lëndë narkotike për llogari të një bande shqiptare.

Ai kishte mbërritur në Angli përmes një vize studentore, por më pas kishte thyer lejeqëndrimin dhe kishte nisur “karrierën” në shtëpi bari në Londër, me rezultat përfundimin pas hekurave.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close