Lajme

Shkolla e re “Vaçe Zela” në Tiranë, Rama: Shqipëria e ardhmja jonë (Video)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin sot në Facebook me pamje nga një shkollë e re në Tiranë. Kryeminstri shkruan se bëhet fjalë për shkollën “Vaçe Zela”

dhe me shkollën e re “Vaçe Zela” në kryeqytet, një tjetër shembëlltyrë e bindjes se Shqipëria është e ardhmja jonë, e cila po merr formë ditë pas dite, për të pritur 1500 fëmijë, ju uroj një ditë të mbarë ”, shkruan ai. Kryeministri Rama fitoi më 25 prill zgjedhjet, duke marrë kështu mandatin e tretë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close