Lajme

Shkon me pushime në Pogradec, humb jetën në banesën që kishte marrë me qira

Një burrë është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në banesën qe kishte marre me qira në Pogradec. Sipas të dhënave paraprake nga policia, viktima ka qenë pushues në qyetet, rreth moshës 60-vjeçare. Ai u gjet pa shenja jete në banesën ku po qendronte per pushime, nga pronari i shtëpisë.
Ky i fundit shkoi t’i trokiste në derë pasi kishte parë që sot 60 vjeçari nuk kishte dalë. Por pasi ka parë që burri s’po i përgjigjej pronari ka vendosur të futet brenda dhe e ka gjetur të pajetë pushuesin. Nga këqyrja paraprake policia se nuk janë konstatuar shenja dh une dhe dyshohet që vdekja ka ardhur për natyrale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close