Lajme

Shkopinj kokës dhe gaz lotsjellës, momenti kur njerëzit e Bashës sulmojnë mbështetësit e Berishës (Video)

Ky është një prej momenteve kur njerëzit e Lulzim Bashës që qëndrojnë brenda selisë së PD-së kanë sulmuar me gazlotsjellës dhe shkopinj druri disa mbështetës së Berishës që u ngjitën në katin e dytë.

Një prej protestuesve është plagosor në kokë pas goditjeve që mori. Lapsi.al sjell pamjet më poshtë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close