Lajme

Shkrumbohet banesa në Lushnjë, shpëton mrekullisht familja

Një banesë është përfshirë nga zjarri mbrëmjen e sotme në Lushnjë.

Ngjarja ndodhi në lagjen ‘Kadri Qystri’.

Shtëpia është shkrumbuar totalisht nga flakët.

Mësohet se anëtarët e familjes, babai nëna dhe vajza e tyre kanë shpëtuar mrekullisht pa dëme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close