Lajme

Shkrumbohet banesa në Shkodër, shpëtojnë mrekullisht çifti i bashkëshortëve

Një shtëpi njëkatëshe është djegur rreth orës 19:00 në Samrisht të Dajçit.

Në të banonin Pjetër Mhilli dhe bashkëshortja e tij.

Megjithëse pati ndërhyrje të zjarrëfikëses nga Shkodra, nuk u arrit që shtëpia të shpëtohej dhe gjithçka u shkrumbua.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close