Lajme

Shkrumbohet nga flakët autobusi i pasagjerëve në Kavajë

Një autobus pasagjerësh është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në autostradën Kavajë-Lushnje. Për pasojë është djegur totalisht mjeti, ndërsa nuk raportohet për të lënduar por vetëm dëme materiale.

Forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave të saj. Pamjet e momentit janë publikuar nga rrjetet sociale nga ish-kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu dhe faqja “Aksidente Rrugore”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: