Lajme

Shkrumbohet nga flakët jahti në Shëngjin, drejtuesi hidhet në kohë në det

Një mjet lundrues skaf është përfshirë nga flakët në afërsi të portit të Shëngjinit.

Ngjarja ka ndodhur disa minuta më parë, ku drejtuesi i skafit fatmirësisht ka arritur të shpëtojë.

Nuk dihet ende për shkaqet e këtij zjarri. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close