Lajme

Shkrumbohet nga flakët makina në Plazhin e Vjetër Vlorë

Një makinë është shkrumbuar totalisht në Plazhin e Vjetër të qytetit të Vlorës.  Makina tip “Fiat” dhe pa targa ka qenë e parkuar në atë zonë prej kohësh.

Ndërkohë që nga banorët është njoftuar zjarrfikësit, të cilët kanë bërë te mundur shuarjen e flakëve, mirëpo makina thuajse është shkrumbuar. Në vendngjarje ka mbërritur dhe policia të cilët po punojnë për gjetjen e autorit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close