fbpx
Lajme

Shkrumbohet qëllimisht një mjet në Lazarat, dyshimet e para për ngjarjen

Një automjet tip “Benz ML” është djegur në fshatin Lazarat në orët e para të mëngjesit të sotëm. Burime bëjnë me dije për Faxweb.al se automjeti ka qenë në pronësi të shtetasit me iniciale I.B, i cili është banues në fshatin e Lazaratit. Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për shuarjen e flakëve. Ndërkohë që burime bëjnë me dije se dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme, pasi pranë mjetit është konstatuar lëndë ndezëse.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button