Lajme

Shoferi arratiset pasi aksidenton për vdekje një burrë në Fier, policia në kërkim

Një aksident është regjistruar gjatë natës në aksin Fier-Patos, ku një makinë ka përplasur për vdekje një burrë. Mësohet se pas aksidentit, drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërkohë që viktima është një burrë rreth 50 vjeç.

NJOFTIMI I POLICISË

Në datë 23.09.2022, në aksin rrugor “Fier-Patos”, një automjet ende i paidentifikuar ka përplasur me pasojë vdekjen një shtetas, rreth 50 vjeç.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit, identifikimin e viktimës dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit i cili është larguar nga vendngjarja.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close