Lajme

Shoferi hodhi shishe plastike nga dritarja, gjesti i këtij vogëlushi i ka mahnitur të gjithë (Video)

Një vogëlush një-vjeçar nga Kina ka qortuar një shofer, i cili hodhi një shishe plastike nga xhami i makinës. Në një video të siguruar nga Daily Mail, Sun Jiruai mund të shihet duke ia kthyer shishen prapa shoferit, përmes xhamit të automjetit, Sipas nënës së tij, Jiruai mendoi se shishja i kishte rënë nga dora dhe po tentonte ta ndihmonte shoferin.  I mituri, i quajtur, jeton në qytetin e Jining në Provincën Shandong të Kinës Lindore. Vogëlushi, sipas nënës së tij, është fëmijë kurioz dhe i sjellshëm, i cili iu ndihmon çdoherë të moshuarve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close