Lajme

Shoferi i autobusit bën për një Iek 19-vjeçaren: Ku shkon me pantaIIona kaq të shkurtra?

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur brenda në autobus në Malmo të Suedisë. Shoferi i autobusit i ka bërë moral një vajze të re pasi kishte parë që ajo kishte dalë e veshur me pantallona shumë të shkurtra. Ai e ka përzënë atë nga autobusi pasi vuri re që kishte ekspozuar shumë trupin.

19-vjeçarja A. Hansson mbeti e turpëruar nga veprimi i shoferit. E reja bëri edhe një postim në Facebook pas rastit, ku shkroi se ishte veshur në mënyrë etike duke marrë parasysh që temperatura ishte 27 gradë celsius.

Ajo shkroi: Kam një pyetje, çfarë lloj s *k s izmi është ky? Asnjëherë në jetën time nuk jam ndjerë më e posh tëruar”. Shoferi është pezulluar nga puna dhe pritet që në ditët në vazhdim të njihet me rezultatet e hetimit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: