Lajme

Shoferi tapë, “Benz”-i me shpejtësi merr përpara “Ford”-in, të dy në kanal, plagoset pasagjeri

Aksident ne rrugen nacionale Berat-Ure Vajgurore,ne vendin e quajtur “kthesa e lapardhase”. Dy mjetet Ben dhe Ford jane perplasur me njera tjetren dhe kane perfunduar ne kanal Nga perplasja eshte plagosur rende pasagjeri i fordit,30 vjec. AA 649 FC FORD AA 279 EF Benzi Shkak per aksidentin eshte bere mjeti Benz qe drejtohej nga nje 51 vjecar i pire dhe duke ecur me shpejtesi goditi fordin nga prapa.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close