Lajme

Shoqërohet 24-vjeçari që u denoncua nga një vajzë

Policia e Tiranës ka ar restuar një djalë të ri, i cili ishte shpallur në kërkim nën a kuzën “Shtrëngimi me anë të k anosjes ose d hunës për dhënien e pasurisë”. Mësohet se 24-vjeçari, nëpërmjet rrjeteve sociale ka k anosur një shtetase, duke e shtrënguar për dhënie pasurie.

“Në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim dhe vënien e tyre përpara përgjegjësisë penale, specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 2 bënë kapjen dhe ndalimin e shtetasit K. K., 24 vjeç, i shpallur në kërkim për v eprën p enale “Shtrëngimi me anë të k anosjes ose d hunës për dhënien e pasurisë”, pasi nëpërmjet rrjeteve sociale ka k anosur një shtetase, duke e shtrënguar për dhënie pasurie”, tha Policia.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close